Eurodent – stomatologia Słubice

Eurodent położony jest 300m od byłego polsko-niemieckiego przejścia granicznego Słubice/Frankfurt (Oder) oraz zaledwie 70 km do Berlina.

Pacjentów, którzy nie maja możliwości dojazdu do nas we własnym zakresie, zapewniamy przywóz  i odwóz na stację PKP lub berlińskie lotniska naszym autem.

Eurodent położony jest w centrum Słubic daje to możliwość pacjentom z Niemiec szybkiego i łatwego dotarcia do naszego gabinetu.

Eurodent znajduje się zaledwie 70 km od Berlina, tak dogodne położenie daje możliwość szybkiego i pewnego dojazdu do naszej placówki, zarówno samochodem jak i pociągiem do stacji Frankfurt/Oder  skąd pacjenci maja możliwość dojścia do nas spacerem lub dowozu do gabinetu naszym transportem.


Warto wspomnieć o bliskiej lokalizacji lotnisk w Berlinie – Tegel oraz Schönefeld, dzięki którym cieszymy się popularnością nie tylko wśród polskich pacjentów ale również pacjentów z innych krajów europejskich, wśród nich goście z Anglii, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Włoch itd. Czas trwania podróży z lotniska w Berlinie do Słubic to zaledwie godzina.